AleXis a její ŽivoTopiS

21. července 2008 v 13:56 | Mishta |  Alexis Bledel
TadyyyyY je životopiS AleXis BledeL......=O* clicQ na CElýýý čLááááNeQ.....

Datum narození: 16.09.1981 Místo narození: Houston, Texas, USA Znamení: Panna
Alexis Bledel se narodila 16.září 1982 v Houstonu, v Texasu. Když jí bylo 8 let, rodiče jí přihlásili do místního divadla, kde učinkovala v inscenacích Čaroděj ze země Oz, Naše město a Aladin. Později šla na Lutheánskou střední školu Svatého Marka. Jako 16 ti letá dostala přihlášku na konkurz do modelingové agentury pořádající místní promenádní show.Všimli si jí větší společnosti a tím odstartovala její skutečná kariéra. Po maturitě na střední škole se zapsala na New Yorskou univerzitu, kterou první rok dokončila jako herečka. Přes svoji agenturu se seznámila se svým současným manažerem, který ji začal posílat na přehlídky po celé Americe, kde pracovala a uplatňovala svůj talent.
Alexiina velká pauza v kariéře modelky přišla, když se v N.Y. přihlásila do konkurzu na TV seriál Gilmorova děvčata. Režisér ji ihned vysla do L.A., kde o ní s úsměvem na tváři říkají: ,,Všichni jsme se do ní zamilovali, je úžasná." Nikdy v žádném seriálu nehrála, a tak pro ni role v seriálu byla současně experimentem, kterým chtěla mládeži ukázat život teenagera bez alkoholu a drog. Pilotní film k seriálu byl natočen v Torontu aprvní epizodu obyvatelé Ameriky mohli shlédnout už 5. října roku 2000. Když zrovna Alexis nepracuje, ráda čte, fotografuje, poslouchá muziku, chodí do kina a tráví čas s rodinou.
zdroj:-->>Tadýý a oni to mají z-->> www.alexisbledel.unas.cz
/*
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/10/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama